تبلیغات
دانلود رایگان نرم افزار - کلیپهای جالب ودیدنی برای موبایل
دانلود رایگان نرم افزار

لینکستان

آخرین مطالب

آموزش کامپیوتر برای کودکان به زبان ساده


دانلود کلیپ بسیار جالب و زیبا از دعوا دو کودک که بسیار بامزه و زیبا حرف می زنند و حرکات با نمکی انجام می دهند . این کلیپ موبایل از کودکان با فرمت ۳GP آماده دانلود شده است .

کلیپ دعوا بچه ها

 

دانلود

دانلود کلیپ موبایل از خودکشی یک دختر که خودش را از ساختمان ۱۵ طبقه ای به پایین پرتاب می کند.این کلیپ جالب موبایل با فرمت مخصوص موبایل آماده دانلود شده است .

دانلود کلیپ خودکشی یک دختر

 

دانلود بافرمت 3gp

دانلود کلیپ موبایل از یک فیلم کوتاه ۹۰ ثانیه که عمر کامل یک انسان رو نشون می ده . این کلیپ موبایل که خرج بالایی هم داشته .

کلیپ فیلم کوتاه در 90 ثانیه

 

دانلود بافرمت 3gp

دانلود کلیپ موبایل از کشته شدن مردی توسط همسر خودش که در این کلیپ می بیند مرد روی زمین افتاده و با حضور پلیس و مردم در اطراف این دو نفر , با اینکه مردی که روی زمین افتاده به طور کامل مرده ولی هیچکس عکس العملی نشان نمی دهد . این کلیپ بسیار دلخراش است و به افراد احساساتی توصیه نمی شود .

کلیپ کشته شدن مردی در خیابان توسط همسرش

 

دانلود

دانلود کلیپ موبایل بسیار دلخراش و وحشتناک از یک پسر جوان ایرانی که در یک دعوا دست خود را از دست داده و بسیاری از قسمت های بدنش پاره شده است . این کلیپ موبایل دلخراش با فرمت ۳gp آماده دانلود شده است .

کلیپ قطع شدن دست

 

دانلود وحشناک

دانلود کلیپ موبایل ایرانی از عواقب مصرف شیشه و همچنین مصاحبه با چند نفر از کسانی که شیشه مصرف می کنند . این کلیپ بسیار ناراحت کننده است و توصیه می شود که ببنید و حتما” درس عبرت بگیرید .

کلیپ شیشه ایرانی

 

دانلود

دانلود کلیپ کشتی کج ایرانی از دو پسر ایرانی که حرکت های بسیار جالبی انجام می دهند و تا حد مرگ همدیگرو می زنند . این کلیپ کشتی کج با فرمت ۳gp آماده دانلود شده است .

کلیپ کشتی کج ایرانی

 

دانلود

دانلود کلیپ موبایل از یک دختر بچه بسیار باهوش که برای اینکه یک لیوان رو ازبرادرش بگیره یک کار بسیار جالب انجام می دهد . این کلیپ موبایل جالب با فرمت ۳gp آماده دانلود شده است .

کلیپ دختر بچه باهوش

 

دانلود کلیپ بچه باهوش

دانلود کلیپ موبایل از خودکشی یک پسر جوان در مقابل دوربین وب کم که صورت این پسر به طور کامل بنفش می شود و وقتی میمرد به حالت اول بر میگردد . این کلیپ موبایل خودکشی با فرمت ۳gp آماده دانلود شده است .

کلیپ موبایل خودکشی

 

دانلود خودکشی


صفحات

جستجو